Magia teatru w Kids Arena
Tutaj jesteś: Start - Spektakle i koncerty

Spektakle i koncerty

Rodzinny Park Rozrywki Kids Arena potrafi zamienić się w teatr lub wspaniałą salę koncertową. Zapraszamy na wyjątkowe widowiska dla całej rodziny, pełne tańca i śpiewu. Chętnie gości u nas Teatr Pana O. i Teatr La Fayette, prezentując cudowne spektakle dla dzieci. W Kids Arenie często rozbrzmiewają też głosy najbardziej znanych polskich artystów. Przyjdź do naszego Parku Rozrywki i daj się porwać w tę niezwykłą podróż do krainy teatru i muzyki.

Spektakl Świnka Peppa Wielka Niespodzianka

Świnka Peppa Wielka Niespodzianka – spektakl pełen wesołych piosenek, muzyki, tańca i niespodzianek!

„Nadchodzą urodziny Świnki Peppy! Mama Świnka i Tata Świnka przygotowują z tej okazji wielką niespodziankę. Peppa i jej brat George nie mogą odgadnąć, co czeka na nich w domu. Jakie przygody spotkają wesołą rodzinę Świnek? Na spektaklu nie zabraknie tańca, piosenek i zabawy. Dzieci zgromadzone na widowni będą rozmawiać z Peppą i jej rodziną, stając się częścią przedstawienia.”

W spektaklu wystąpili: Peppa, Mama Świnka, Tata Świnka, George, Pan Zebra, Pani Królik, Szymon .

Sprawdź

Spektakl Strażak Sam

Strażak Sam Na Żywo w Kids Arenie!

Wspaniały muzyczny spektakl dla całej rodziny!

Na scenie zobaczyliśmy wszystkie najważniejsze postacie z bajki w pełnowymiarowych kostiumach:

Komendanta Steela, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana. Nie zabrakło oczywiście Jupitera, najsłynniejszego wozu strażackiego. W Pontypandy czekają na Was niezwykle przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół!

W pracowni Ambrożego Kleksa

W Kids Arenie Teatr Pana O wraz z Ambrożym Kleksem zabiera wszystkich do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Profesora Kleksa. Podczas niezwykłego spektaklu „W pracowni Ambrożego Kleksa” postacie wchodzą w interakcje z publicznością. Spektakl ten został stworzony z myślą o najmłodszych, by oprócz niepowtarzalnych wrażeń wizualnych, mogli również zapoznać się z treścią jednej z najbardziej lubianych polskich lektur szkolnych. Takie połączenie polskiej klasyki literatury dziecięcej z unikalnym widowiskiem teatralnym z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich dzieci.