x

Kids Arena Szczecin - Rodzinny Park Rozrywki

Event Manager

Czas trwania naboru: Event Manager w Kids Arenie

Nasz Rodzinny Park Rozrywki szuka Event Managera!

Praca na pozycji Event Managera w Rodzinnym Parku Rozrywki Kids Arena to połączenie kreatywności z umiejętnością sprzedażową i planowaniem. Jest to praca projektowa, w której w każdym miesiącu prowadzi się od kilku do kilkunastu projektów eventowych. Rolą event managera jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientom grupowym, jak i indywidualnym - od stworzenia tygodniowego programu wydarzeń, aż po jego realizację i rozliczenie.

Zakres obowiązków:
- Bieżące wymyślanie i przygotowywanie imprez kulturalnych, edukacyjnych i animacji dla Kids Areny.
- Sprzedaż produktów i usług o charakterze eventowym dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych.
- Negocjacje.
- Utrzymywanie trwałych i pozytywnych relacji z Klientem.
- Stałe przygotowywanie i planowanie nowych wydarzeń.
- Realizacja powierzonych celów sprzedażowych.
- Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.
- Ścisła współpraca z pozostałymi działami Kids Areny: marketingu, animacji etc.

Czego oczekujemy?
- Doświadczenia na podobnym stanowisku.
- Naturalnych zdolności interpersonalnych.
- Predyspozycji sprzedażowych i negocjacyjnych.
- Pracowitości i zaangażowania.
- Systematyki i planowania pracy.
- Obsługi komputera i pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel).
- Prawa jazdy kat. B.

Co oferujemy?
- Umowę o pracę.
- Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od wyników.
- Wyposażone stanowisko pracy oraz niezbędne narzędzia.
- Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
- Pracę w młodym ambitnym zespole.
- Bardzo pozytywną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail praca [małpa] kidsarena.pl lub przez wiadomość OLX.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.