x

Kids Arena Szczecin - Rodzinny Park Rozrywki

Manager restauracji

Rodzinny Park Rozrywki „Kids Arena" ogłasza nabór na stanowisko: Manager restauracji.

Miejsce pracy: Kids Arena, ul. Ofiar Oświęcimia, Szczecin.

Obowiązki managera restauracji w "Kids Arena":

  • realizacja procesu zarządzania restauracją oraz współpraca z szefem kuchni,
  • przewodzenie zespołowi, kontrola postępów w pracy,
  • organizacja pracy zespołu i przydzielanie zadań,
  • motywacja i wspieranie pracowników w rozwoju,
  • organizacja przyjęć, spotkań oraz innych imprez okolicznościowych,
  • podejmowanie działań marketingowych, opracowanie i wdrażanie okresowych działań promocyjnych,
  • reprezentowanie restauracji przed służbami kontrolnymi SANEPID,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku restauracji,
  • podtrzymywanie wzorowych relacji z gośćmi,
  • zapewnianie wysokiego poziomu oferty gastronomicznej,
  • współpraca z dostawcami i pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale gastronomii lub restauracji.
  • Wiedza w zakresie zarządzania kosztami w gastronomii.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.
  • Dyspozycyjność.
  • Komunikatywność.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Opis dodatkowy:

Osoba zajmująca stanowisko menedżerskie, ze względu na stawiany przed nią szereg zadań oraz odpowiedzialność za ich realizację i za powierzonych jej ludzi, powinna charakteryzować się wysokim poczuciem odpowiedzialności, umiejętnością strategicznego myślenia i przewidywania. Wśród wielu, pożądanymi cechami są również solidność i uczciwość, silna wewnętrzna motywacja, duża wyobraźnia i zdolność przewidywania.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowie.
  • Szkolenia i rozwój.
  • Funkcje kierowniczą oraz realny wpływ na rozwój firmy.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: praca@kidsarena.pl.

Prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Zapraszamy!